(Anadolu Yakası)
0 216 352 00 15
(Avrupa Yakası)
Çağrı Merkezi

1968 yılında Ramazan Yıldız tarafından Ankara Ulus’ta And Reklam ünvanıyla kurulmuştur. Türkiye’de yayın yapan tüm yüksek tirajlı ve mahalli gazeteler ile resmi statüde çalışmalarını sürdüren ajansımız gazete ilan / reklam hizmetlerini teknoloji nimetlerinden yararlanarak başta İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Bursa olmak üzere tüm Türkiye geneline ulaştırmaktadır.  Yılların getirdiği tecrübe, deneyimli kadro, teknik alt yapısı ile gazete ilan / reklam sektöründe her zaman güven ve istikrarın sembolü olan firmalar arasında zirvelerde olmaktan gurur duymaktadır.

Servisimiz sadece Türkiye geneline değil çalışmakta olduğu gazetelerin dağıtımı yapılan (Avrupa ve Kıbrıs) tüm bölgelerine gazete ilan – reklam talebi almaya ve ilan yayınlama hakkına sahiptir. Bu yönde müşterilerine daha kaliteli, pratik ve güvenilir hizmet verme adına çağrı merkezini oluşturmuş ve alt yapısına dahil etmiştir. Çağrı Merkezimizin numarası 444 45 26’dır. Hafızlarda kalan 444İLAN olarak ezberlemeniz ve telefon üzerinde bu şekilde de tuşlama yaparak çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Sizleri de müşterilerimiz arasında görmek ajansımıza apayrı bir onur yaşatacaktır. Bizi tercih eden gazete ilan verenlerine de teşekkürü bir borç biliriz.

And İlan Reklam Ltd. Şti.