(Anadolu Yakası)
0 216 352 00 15
(Avrupa Yakası)
Çağrı Merkezi
Gazete ilan verme Kuralları

www.andreklam.com sitesi ve içeriği And İlan Reklam Tur. Ot. Hizmetleri Tic. Ltd. Şti’ ne aittir.

Web sitemizi ziyaretiniz neticesinde sunmakta olduğumuz hizmetlerimizden yararlanılması halinde, söz konusu hizmetin ifa edilmesi sürecinde ilan veren tarafından paylaşılan bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı aşağıda “Gizlilik Politikaları” metninde belirtilen şartlara tabidir.

İlan verenin site üzerinden hizmet talep etmesi halinde ilan veren bu hüküm ve koşulları kabul etmiş sayılır. www.andreklam.com sitesi, Gizlilik Politikaları üzerinde değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.

Gizlilik Politikamız ;

www.andreklam.com yönetiminde size ait bilgilerin gizliliği son derece önemlidir. Hizmetlerimizden yararlanabilmeniz yada web sitemizin bazı bölümlerine ulaşabilmeniz için şahsi ya da kurumsal bazı bilgilerinizi şirketimize vermeniz gerekmektedir. Sözü geçen bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da herhangi bir yasal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece hiçbir şekilde paylaşılmayacağı, güvenlik ve gizlilik standartlarına uygun şekilde korunacağı ajansımızın taahhüdü altındadır.

İlan Veren;

Web sitemiz üzerinden ilan reklam verilebilmesi içi üye olma zorunluluğu yoktur. Faturalandırma ve iletişim için verdiğiniz kişisel veya kurumsal bilgiler web sistemimizde kayıt altına alınmamaktadır.

Sitelerimizde internet trafiğini en güvenilir seviyede tutmak amacıyla ileri düzeydeki güvenlik programı kullanılmaktadır.

Bu sayfada yer alan güvenlik ve gizlilik kuralları, yaptığınız işlemler esnasında vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki gizlilik ve güvenliği korumak amacıyla konulmuştur.

Kişisel bilgilerinizi sakladığımız ortamı nasıl koruyoruz ?

Size hizmet vermekte kullandığımız donanım, yazılım ve network altyapısının güvenliği en üst düzeyde sağlanmaya çalışılmaktadır. Bu amaçla, sistemimizde güvenilirliği pek çok ortamda test edilmiş network ürünleri kullanılmaktadır.

Kredi Kartı Bilgilerinin Gizliliği

Sitemiz üzerinden ilan hizmeti satın almak için kredi kartıyla ödemeyi tercih edebilirsiniz. Bu durumda kredi kartı bilgilerinize gereksinim duyulmaktadır. Kredi kartı bilgilerinizi sizin güvenliğiniz açısından sistem üzerinden alınmamakta tahsil edilecek bedel telefon veya faks yada e-posta ile göndereceğiniz mail order formu onayı ile kredi kartınızdan çekilmektedir.

İlan Yayınlatma Kuralları;

Gazeteye verilecek seri ilanlar için en az 3 kelime zorunluluğu vardır. Kampanya şartlarını gazeteler belirlemektedir. Kampanyalı verilecek ilanlarda baskı bölgelerine göre asgari kelime sınırı bulunmaktadır. Genellikle 6 kelime ve üzerine kampanyalar gazete tarafından verilmektedir. Fiyat ve Kampanyalar sayfamızda seri lan fiyatlarını ve kampanyalarını inceleyebilirsiniz. Verilecek olan seri ilanların veya çerçeveli ilanların yasal sorumlulukları ilan verene aittir. Ayrıca basın ilan kurumu ilan ve reklam iç tüzüğüne uymayan reklamlar, ilanlar yayınlanmaz. Gazete okurlarınının güvenini suistimal edebilecek ilanlar da yayınlanmaz. Her ne şekilde olursun kanunlara, ahlak yapımıza aykırı ilanlar yayınlanmaz.

www.andreklam.com üzerinden ilan talebinde bulunan müşterilerimiz, ilan sipariş formundabu kurulları okuduğunu ve anlayarak kabul ettiğini belirten kutucuğa işaret koyarak ilan siparişini tarafımıza gönderir. İmzası bağlı bulunduğu internet hattının o anki IP numarası olarak kabul edilmektedir. İlan talep formunun gönderilmesinin akabinde operatörlerimiz ilan veren ile iletişime geçer. Ve şirketimiz bir ilan talebini değerlendirme, kabul etme yada red etme hakkına sahiptir. Ödemesi yapılmayan veya kısmen ödeme yapılan ilan siparişlerini değerlendirme yetkisi ajansımızdadır.

Ajansımız haricinde diğer meslek kuralları gazeteler ve Basın ilan Kurumunca belirlenmiş olup, şirketimiz ve ilan verenler bu kurallar ve yasal yükümlülüklere de tabiidirler.